contact

Hieronder vindt u uw contatcpersoon per bedrijfsonderdeel.
Op de pagina over ons heeft u er een beeld bij.
U kunt ons altijd bellen of mailen. En voor een afspraak staat de koffie klaar.

bedrijfsbureau
Verkoop - Werkvoorbereiding - Inkoop - Planning - Productie - Administratie

Steven Buster
Sales/Technical advisor
steven.buster@gmi-bv.nl
T:  +31 135425246
M: +31 615005502

Henk Damen
Sales/Technical advisor 
sales Moulds

henk.damen@gmi-bv.nl
T:  +31 135425246
M: +31 653259520

Geertjan ten Hacken
Sales-moulds
geertjan.ten.hacken@gmi-bv.nl
T:  +31 134556925 
M: +31 633320790

Ruud Homburg
Sales/Technical advisor
ruud.homburg@gmi-bv.nl
T:  +31 135425246 
M: +32 4 78778068

productie

Emiel Graafmans
Production/Quality manager
emiel.graafmans@gmi-bv.nl
T:  +31 135425246
M: +31 624733914

Frans Stabel
Calculator/Technical advisor                    Vestiging Centaurusweg
frans.stabel@gmi-bv.nl
T:  +31 134556925
M: +31 610908648

administratie

Dace Lace
Finance
dace.lace@gmi-bv.nl
T:  +31 13425246

management

Jan Langerwerf
General manager
jan.langerwerf@gmi-bv.nl
T:  +31 135425246
M: +31 616935589

bezoekadres

Vestigingen:
Broekhovenseweg 130 P

5021 LJ TILBURG
(bedrijvenpark “Broekhoven”)
T: +31 (0)13 542 52 46

Centaurusweg 111
5015 TC TILBURG
(industrieterrein “Loven”)
T: +31 (0)13 455 69 25

informatie

Versturen

Broekhovenseweg 130 P 
5021 LJ  Tilburg
+31 13 542 52 46

Centaurusweg 111
5015 TC  Tilburg
+31 13 455 69 25

IBAN: NL85RABO0191214140
BIC: RABONL2U
KVK Tilburg: 18034175
BTW: NL809513730B01